STRONA
Zamówienie
Potwierdzenie
Blankownia_logo_blog

Odnawiaj, maluj i zarabiaj

Pracownia stylizacji mebli na działalności nierejestrowanej

Show Order Summary
157.00 zł
ProductSubtotal
Pakiet (książka + e-book): Odnawiaj, maluj i zarabiaj  × 1 157.00 
Subtotal157.00 
Shipping
  • przesyłka na podany w zamówieniu adres

  • przesyłka na podany w zamówieniu adres

  • (dotyczy mebli wielkogabarytowych)

  • (dotyczy wysyłki mebli)

Total157.00 

Konto klienta

Szczegóły zamówienia

Polska

Polska

Twoje zamówienie

ProduktKwota
Pakiet (książka + e-book): Odnawiaj, maluj i zarabiaj  × 1 157.00 
Kwota157.00 
Wysyłka
  • przesyłka na podany w zamówieniu adres

  • przesyłka na podany w zamówieniu adres

  • (dotyczy mebli wielkogabarytowych)

  • (dotyczy wysyłki mebli)

Łącznie157.00 

Płatność

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Wprowadź kod BLIK

Wprowadź 6-cyfrowy kod BLIK pobrany z aplikacji bankowej.

Niepoprawny kod BLIK.

Brak zaakceptowanego regulaminu Przelewy24.

Opinie o książce
"Tego e-booka powinien przeczytać każdy, kto myśli o przyjmowaniu zleceń na odnawianie mebli. Nawet największy pasjonat może dojść do biznesowej ściany, jeżeli nie poukłada sobie w głowie takich spraw jak wycena pracy, zdobywanie i utrzymanie klientów czy promocja w mediach społecznościowych. Blanka pisze o tym bardzo praktycznie, szczerze i autentycznie. Właśnie z takich porad warto czerpać, by zainspirować się i poczuć motywację do działania. Ja sama wciąż się uczę prowadzenia swojego pasjobiznesu i dziękuję Blance za ten przewodnik, otworzył mi oczy na wiele spraw!"
małgosia
Małgosia Budzich
Odnawialnia
“Miałam ogromną przyjemność być jedną z pierwszych czytelniczek poradnika Blanki. To dla mnie wyjątkowe wyróżnienie, tym bardziej kiedy byłam świadkiem tego ile serca i energii włożyła w napisanie swojej książki. Dlatego z ekscytacją zasiadłam do jej przeczytania.Na co dzień razem z mężem stylizujemy i odnawiamy meble i z mojego punktu widzenia bardzo żałuję, że nie napisałaś książki kilka lat wcześniej 😉 Jestem święcie przekonana o tym, że gdyby trafiła w moje ręce kiedy rodziła się pasja do mebli, nasza pracownia rozwinęłaby się dynamiczniej i popełnilibyśmy mniej błędów.Nie sądziłam, że można tak szczegółowo i dokładnie opisać specyfikę naszej branży. Blanka zgromadziła na ponad setce stron lata swoich doświadczeń w malowaniu, odnawianiu i zarabianiu na meblach. A z ręką na sercu mogę dodać, iż nie znam nikogo innego, kto jest tak dobry w zbieraniu i wykorzystywaniu informacji jak Blanka.To prawdziwa encyklopedia dla tych, którzy chcą zarabiać na swojej pasji. Jeśli jesteś osobą, która zaczyna przygodę z metamorfozą mebli lub masz już jakieś doświadczenie i chcesz w końcu czerpać zyski finansowe, to kup książkę.Uwierz mi, będzie Ci łatwiej. Nie ucz się na swoich błędach. Blanka już to zrobiła za Ciebie :)”
Agata Gil
Gilowe Meblove