Ekskluzywne uchwyty i gałki do mebli

Niewielki detal potrafi odmienić nie tylko mebel, ale i całe wnętrze. Takie dodatki mogą nadać wnętrzom prestiżu, elegancji i poczucia luksusu. Dlatego dzisiaj pokażę Wam gałki i uchwyty do mebli z tzw. „górnej półki”, które robią wrażenie, olśniewają formą oraz precyzją wykonania.

PAPdeco to polska rodzinna manufaktura zajmująca się artystyczną metaloplastyką. Specjalizująca się w dodatkach i dekoracjach ściennych oraz uchwytach meblowych odlewanych z mosiądzu. Wszystkie projekty są przygotowywane ręcznie, a wiele projektów form odlewniczych tworzonych jest na indywidualnie zamówienie. Ważne jest również to, że misją firmy jest zrównoważony rozwój i mosiądz używany do odlewania pochodzi z recyklingu.

Firma PAPdeco tworzy unikatowe, ponadczasowe i funkcjonalne uchwyty meblowe, które odmienią zarówno mebel jak i całe wnętrze. Jestem przekonana że to taki rodzaj uchwytów, którymi zachwyci się każdy rękodzielnik zajmujący się odnawianiem i stylizacją mebli.

Uchwyty meblowe w kształcie ptaków

W ofercie są uchwyty w kształcie kolibra, jaskółki i żurawia, często w kilku rodzajach i pozycjach.

Uchwyty meblowe w kształcie owadów

Wśród owadzich uchwytów mamy duży wybór różnych motyli, ale są też żuki, pszczoły i ważki. Znajdziesz również uchwyty w kształtach innych zwierząt, np. ryby czy żółwia.

Uchwyty meblowe w kształcie liści

Do wyboru mamy tutaj takie modne wzory jak liść monstery czy miłorzębu japońskiego.

Uchwyty meblowe nowoczesne i abstrakcyjne

W ofercie są zarówno uchwyty ba bazie koła jak i kwadratu. Mają bardzo ciekawe kształty i fakturę. Są również uchwyty łączące mosiądz ze szkłem.

Uchwyty meblowe inne niż wszystkie

W bogatym asortymencie uchwytów PAPdeco można znaleźć też takie o nietypowych kształtach, jak np. kamienie czy koralowce czy też inspirowane ludzką twarzą.

Uchwyty, ze względu na zastosowanie powłoki galwanicznej mogą być wykończone w kilku różnych wybarwieniach:

Uchwyty wykonywane są na zamówienie, więc należy się liczyć z kilkutygodniowym czasem oczekiwania, ale dla tych małych arcydzieł niewątpliwie warto.

WIĘCEJ UCHWYTÓW DO MEBLI TEJ FIRMY ZNAJDZIESZ TUTAJ

Mam nadzieję, że te niesamowite mosiężne cudeńka zainspirują Cię do stworzenia wyjątkowej stylizacji mebla, której uchwyty staną się główną gwiazdą lub wisienką na torcie.

Napisz koniecznie, które wzory najbardziej cię zachwyciły.

Odbierz prezent!

Zapisz się na mój newsletter, a otrzymasz videotutorial. Dowiesz się z niego jak w prosty sposób, samodzielnie, z kilku łatwo dostępnych produktów, stworzyć własną farbę „one-step paint” (malujesz bez konieczności gruntowania i lakierowania, szybko i skutecznie)

Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *