Wstępniak, czyli o tym, że najtrudniej zacząć

Początki bywają trudne. Szczególnie kiedy pisanie nie jest Twoją najmocniejszą stroną. Jednak potrzeba dzielenia się wiedzą oraz wsparcie wielu osób z meblowego środowiska pomogło mi przełamać opór i tak oto otwieram swój pierwszy blog 🙂

Nie znajdziesz tu obszernych felietonów, a raczej krótkie i konkretne teksty naszpikowane zdjęciami i filmikami. Chcę pokazywać co i jak robię, ale też inspirować i pokazywać odnawianie mebli i przedmiotów z mojej perspektywy.

Pojawią się porady dla początkujących. Zależy mi również na tym, aby przybliżyć Ci prace moich koleżanek i kolegów po fachu. Będą pojawiać się tutaj inspiracje, zestawienia i wywiady tematyczne. Nie zabraknie również postów dotyczących produktów, narzędzi i nowości jakie pojawiają się na polskim rynku.

Chciałabym, żeby było to miejsce zarówno dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z odnawianiem jak i dla tych, którzy myślą o zarobkowym odnawianiu mebli lub prowadzą już swoje małe pracownie.

Marzę o tym, żeby to miejsce żyło, żeby odbiorcy mojego bloga dopisywali swoje sposoby i pomysły w komentarzach, żebyśmy mogli się nawzajem od siebie uczyć.

Cieszę się, że tu jesteś 🙂 Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych artykułów, to koniecznie zapisz się na mój newsletter (znajdziesz go na stronie głównej). A jeżeli chcesz nawiązać współpracę to napisz 🙂 Wszelkie dane znajdziesz w zakładce KONTAKT

Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

URLOP: zamówienia produktów fizycznych w dn. 20-28 lipca będą realizowane po 29. lipca

X