Od hobby do pracowni, od pracowni do biznesu

Kilka tygodni temu miałam przyjemność wziąć udział w live na Instagramie na zaproszenie Małgosi Budzich z Odnawialni. Rozmawiałyśmy o tym jak wygląda rynek pracowni odnawiania i malowania mebli w Polsce. Omówiłyśmy również wyniki badania, które przeprowadziłam wśród pracowni stylizacji mebli na potrzeby mojego poradnika „Odnawiaj, maluj i zarabiaj. Pracownia stylizacji mebli na działalności nierejestrowanej”.

Małgosia pytała o początki mojej pracowni i jak hobby przekształciło się w biznes. Poruszyłyśmy wiele tematów związanych z pracą z klientami przy odnawianiu mebli na zlecenie, o wycenianiu własnej pracy, o różnych modelach prowadzenia pracowni oraz o tym jak w całym tym procesie ważny jest mindset.

Zapraszam Cię do odsłuchania tego nagrania na YouTubie:

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz się podzielić swoimi refleksjami na temat rozmowy zapraszam Cię zostawienia komentarza pod artykułem lub filmem na YouTube.

Odbierz prezent!

Zapisz się na mój newsletter, a otrzymasz videotutorial. Dowiesz się z niego jak w prosty sposób, samodzielnie, z kilku łatwo dostępnych produktów, stworzyć własną farbę „one-step paint” (malujesz bez konieczności gruntowania i lakierowania, szybko i skutecznie)

Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *